Butik – Warszawa

Ekskluzywny butik w centrum

EM cashmere to ekskluzywny butik w centrum Warszawy. Położenie w sąsiedztwie ulic Tamka, Foksal i Nowy Świat sprawia, że markowy butik EM cashmere to dogodne miejsce na dokonanie zakupów. Luksusowy butik EM cashmere zaprasza również na swoją stronę internetową i konta na Facebooku oraz Instagramie, gdzie można obejrzeć regularnie dodawane i aktualizowane zdjęcia ze stylizacjami odzieży oraz dodatków, które oferuje butik, a także inne materiały, jak artykuły prasowe czy informacje o nowościach.

Butik EM cashmere, Warszawa

Markowa odzież

EM cashmere to butik z markową odzieżą firm, takich jak annette görtz, rundholz, ALLUDE, sarah pacini. Wysokiej jakości materiały, ciekawe kroje i dobrana kolorystyka zaspokoją oczekiwania miłośniczek dobrego stylu. Luksusowy butik, Warszawa, Centrum to świetny adres dla tak niezwykłych produktów. Specjalnie dla naszych Klientek osobiście wybieramy u producentów najlepsze artykuły. Ekskluzywny butik zmienia się wraz z porami roku, oferując kolekcje jesienno-zimowe i wiosenno-letnie. Naszą ofertę wzbogacają też dodatki i akcesoria.

Butik EM cashmere, Warszawa

Luksusowy outlet

Luksusowy butik EM cashmere to nie tylko nowe kolekcje, ale również wyprzedaże i markowy outlet. Butik na swojej stronie internetowej prezentuje outlet z kolekcji sezonowych oraz buty i akcesoria. Wśród luksusowego outletu znajdują się specjalnie wyróżnione super okazje. Markowy butik w Warszawie zaprasza do regularnego odwiedzania oferty wyprzedażowej, w której umieszczamy kolejne produkty.

Butik EM cashmere, Warszawa