Markowa odzież – Warszawa

Butik EM cashmere z dumą udostępnia kolekcje markowej odzieży w Warszawie do sesji zdjęciowych w licznych czasopismach. Ubrania z naszych kolekcji znalazły się w tak znanych czasopismach, jak „Elle”, „Gala”, „Twój Styl”, „Viva”, „Wysokie Obcasy”, „Newsweek”, Marie Claire” i innych.

Ekskluzywna odzież udostępniana przez EM Cashmere to bluzki, swetry, płaszcze, spódnice, sukienki, spodnie, szale, ale także dodatki jak paski, berety.

Markowa odzież prezentowana w sesjach zdjęciowych to odzież firm, takich jak annette görtz, rundholz, ALLUDE, sarah pacini, dostępne do nabycia w naszym butiku Warszawa – Centrum.

Butik EM cashmere, Warszawa

Ekskluzywna odzież

Podczas sesji zdjęciowych ekskluzywną odzież z naszego butiku w Warszawie miały na sobie m.in. Beata Tyszkiewicz z córkami, Katarzyna Figura, Magdalena Cielecka, Anna Seniuk, Joanna Brodzik, Magda Umer, Anna Dymna, Kinga Preiss, Anda Rottenberg, Anna Maria Jopek. Cieszymy się, że markowa odzież zdobyła uznanie w tak zacnym gronie.

W mediach uznanie zdobyła nie tylko markowa odzież z naszej oferty, ale również sam butik EM cashmere w Warszawie. Nasz sklep opisywały m.in. czołowe dzienniki jak „Gazeta Wyborcza” i „Rzeczpospolita”.

Innym dowodem uznania butiku są przyznane mu nagrody. W 2008 otrzymaliśmy nagrodę Modne Miejsca 2008 w kategorii najlepszy salon mody podczas Warsaw Fashion Street. Zdobyliśmy także nagrodę w kategorii najlepsza marka zagraniczna damska XII Gali Moda & Styl, organizowanej przez wydawcę czasopisma Moda&Styl - Bestseller Group.