Allude, szale kaszmirowe

Butik EM cashmere w Warszawie oferuje produkty wielu firm, projektujących swetry, spodnie, spódnice i szale kaszmirowe.

Jedną z marek obecnych w butik EM cashmere jest Allude - luksusowa niemiecka marka kojarzona z kaszmirem. Założycielką i projektantką Allude jest Andrea Karg. Projektuje swetry kaszmirowe i szale kaszmirowe. Nie ogranicza się ona do klasycznego podejścia do kaszmiru, dzięki czemu udaje się jej wykorzystać cały potencjał dzianiny kaszmirowej. Jest zdaniem kaszmir to materiał dający nieskończone możliwości tworzenia. Kaszmir jako produkt naturalny zużywa się, ale długo zachowuje swoje właściwości.

Butik EM cashmere, Warszawa

Andrea Karg używa w kolekcjach jaskrawych kolorów, jak róż, cytryna, czerwień, tonując je kolorami ziemi, orzecha, kości słoniowej. Projektantka nie powiela raz przyjętych rozwiązań. Twierdzi, że nowe inspiracje mogą przyjść zewsząd i w każdej chwili. Kolekcje Allude zmieniają się, zachowując jednak esencję tożsamości.

Karg ma dość nietypową, jak na projektantkę, przeszłość i doświadczenie. Uzyskała dyplom na wydziale prawa, była też modelką. Wtedy właśnie narodziła się jej miłość do kaszmiru. Markę Allude stworzyła w 1993 roku w Monachium i tam firma mieści się do dzisiaj.

Butik EM cashmere, Warszawa

Projektantka krytycznie odnosi się do niektórych trendów współczesnej mody. Twierdzi, że piękno jest obecnie utożsamiane z młodością oraz ideałem fizycznej doskonałości, które prędzej czy później przeminą. W przeciwieństwie do tego cechą marki Allude jest podkreślanie ponadczasowości i autentyczności. Kolekcje Allude z kaszmiru tworzone są dla kobiet świadomych swojego piękna oraz inteligencji.

W EM cashmere posiadamy bogaty wybór różnego rodzaju produktów Allude z kaszmiru – swetry kaszmirowe, spodnie, spódnice i sukienki, a także akcesoria – czapki, rękawiczki i szale kaszmirowe.

Butik EM cashmere, Warszawa